Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
10.09.2024 19:17 - Прегръдката на времето
Автор: sofisofi Категория: Поезия   
Прочетен: 3606 Коментари: 2 Гласове:
22


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Аз няма как да знам,
а и не искам...
дали си ме обичал...
Истински!
Да си самотен,
не е като да си сам..
а в тишината чуваш само...
мислите.
Аз няма как да знам,
не е и нужно..
Дали ще съм отново
Същата...
Не спира времето във 
спомени,
но в мъката
прегръща ни



Гласувай:
22



Следващ постинг
Предишен постинг

1. kvg55 - sofisofi,
10.09.2024 23:02
След като е в минало време (дали си ме обичал), безполезно е да се тормозиш.
цитирай
2. kossef - Поетично красивата мъка...
20.09.2024 16:32
Тя, поетично красива, сенситивно /чувствено/ убеждава във виталност, че съществуваш, че "не си се свършил"... , че има и още, въпреки "Въпрекито"... Приемам го като поетично изричане на... мъчната мъка... Да дерзаеш!
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: sofisofi
Категория: Поезия
Прочетен: 1797439
Постинги: 675
Коментари: 2336
Гласове: 21426
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930