Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
17.10.2024 11:29 - Така ми е уютно
Автор: sofisofi Категория: Поезия   
Прочетен: 1579 Коментари: 4 Гласове:
28


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Така обичам тишината,
и сутрин сам кафето си да пия...
Да се разхождам денем из гората,
а нощем книгата да ме завие...




Гласувай:
28



Следващ постинг
Предишен постинг

1. dominos - бодро
17.10.2024 12:58
Аз съм последната капка,
чакам на дъното
тъмно и търпеливо
да ми донесеш
горския вкус
на дъбовата корона,
който е прочел небето
на всички езици...
Ще ме преглътнеш ли,
или отмиеш
с основната мисъл
на някой писател,
който топли вкуса
на сънищата
по принцип приятни...
цитирай
2. getmans1 - +
17.10.2024 13:36
dominos написа:
Аз съм последната капка,
чакам на дъното
тъмно и търпеливо
да ми донесеш
горския вкус
на дъбовата корона,
който е прочел небето
на всички езици...
Ще ме преглътнеш ли,
или отмиеш
с основната мисъл
на някой писател,
който топли вкуса
на сънищата
по принцип приятни...

цитирай
3. kvg55 - sofisofi,
17.10.2024 23:19
Това за мен ли го написа?
Защото и аз обичам тишината и да се усамотявам.
Четях много, но от 10–15 години не мога да чета книги, особено художствена литература.
цитирай
4. leonleonovpom2 - Здравей , Софи!
23.10.2024 18:24
Мъдра си, като името си!
Поздравления!
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: sofisofi
Категория: Поезия
Прочетен: 1797383
Постинги: 675
Коментари: 2336
Гласове: 21426
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930